Tinder isim değiştirme: En popüler tanışma, flört uygulaması olan Tinder’da isminizi nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağız. Tinder’a Facebook hesabınız aracılığıyla kaydolduysanız, adınızı Facebook profilinizde güncellemeniz gerekir; yaptığınız bu isim değişikliği 24 saat içersinde Tinder uygulamasına yansıyacaktır.

 

Tinder isim değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Ancak, adınız otomatik olarak güncellenmezse veya Tinder uygulamasına telefon numaranızla (Facebook olmadan) kaydolduysanız, o zaman uygulamada adınızı değiştiremeyeceğinizi açıklığa kavuşturmalıyım. Bu seçenek Tinder tarafından aktif edilmemiş bunun yerine Tinder’ın “hesap silme” özelliğini kullanabilir ve daha sonra yeniden bu tanışma/ flört uygulamasına üye olabilirsiniz.

 

Ancak, telefon numaranızla oluşturduğunuz bir hesabı silerseniz, bu işlem sonunda hesabınızla ilişkili olan eşleşmelerinizi, mesajlarınızı ve diğer bilgileri kalıcı olarak kaybedeceğinizi aklınızda bulundurmanızda fayda var. Şimdi, çok fazla zaman kaybetmeden başlayalım ve aşağıda bahsettiğimiz işlemleri adım adım inceleyelim.

 

İlk yöntem: Facebook profilinizden isminizi güncelleyin

Tinder uygulamasına Facebook hesabınızı kullanarak kayıt olduysanız, daha önce söylediğimiz gibi adınızı Facebook hesabınıza güncellemeniz yeterlidir. Ancak, Facebook’ta isminizi değiştirmek için, bazı kurallara uymanız gerekli aynı zamanda Facebook’un bazı sınırlama sorunları olduğu için bir süre beklemeniz gerekecek, bundan sonra tüm süreç 24 saat içerisinde otomatik olarak tamamlanacaktır.

İkinci yöntem: Tinder hesabını silme

 

Basitçe, isminizi değiştirmek için Tinder hesabını silmeniz ve sıfırdan başlamanız gerekmekte. Ancak, daha önce belirttiğimiz gibi, bu seçenek yalnızca hesaplarını telefon numarasıyla (Facebook olmadan) kaydedenler için geçerli. Ve bunu yapmak için, yalnızca aşağıda bahsettiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 

  • Her şeyden önce Tinder’ı açın ve ekranın üstündeki “Profil” simgesine dokunun.
  • “Ayarlar” a gidin, hesabınızı silmek için en altta yer alan “Hesabı sil” seçeneğine dokunun.
  • Şimdi, doğru ya da istediğiniz adla, uygulamaya tekrar kayıt olun.
  • Yukarıdaki adımdan sonra şimdi tekrar Tinder’ı açın ve yeni bir hesap oluşturun.

İlginizi çekebilir: Tik Tok Galeriye Video Kaydetme

Tinder cinsiyet değiştirme

Ancak, Cinsiyetinizi Tinder’da değiştirmek isterseniz, sadece aşağıda bahsettiğimiz adımları izleyin.

 

  • Adınızı değiştirdikten sonra, artık cinsiyetinizi Tinder’da değiştirebilirsiniz.
  • Ekranın üstündeki “Profil” simgesine dokunmanız yeterlidir.
  • Ardından cinsiyetinizi değiştirmek için kurşun kalem simgesine veya “Bilgileri düzenle” seçeneğine dokunmanız yeterlidir.
  • Şimdi alttaki “Ben” seçeneğine gidin.
  • “Ben” seçeneğine dokunarak ve “Diğer” öğesini seçerek cinsiyet kimliğinizi tanımlayan bir kelime girebilirsiniz.
  • Tüm işlemler bu kadardı. Gördüğünüz gibi, cinsiyetinizi Tinder’da kolayca değiştirebilirsiniz.

 

 

Bu makale hakkında ne düşünüyorsunuz? Tüm görüşlerinizi ve düşüncelerinizi ve varsa sorunlarınızı aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Ve bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tüm Hakkı Saklıdır.

mobiltopluluk.comendetay.com 

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?