Paycell
Paycell
Ücret: Ücretsiz
Paycell
Paycell
Geliştirici:
Ücret: Ücretsiz

Paycell Dijital Para Nedir?

Paycell Dijital Para, Turkcell mağazalarında satılan veya çeşitli yerlerden hediye olarak alınabilen (salla kazan) Paycell’in dijital para birimidir.

Paycell Dijital Para Ne İşe Yarar?

Dijital Para sayesinde Paycell aracılığıyla Google Play, Joygame, App Store, iTunes ve Apple Music, Facebook, League of Legends, Steam, Gameforge gibi sanal mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Paycell Dijital Para Nasıl Kullanılır/Aktif Edilir?

Eğer dijital parayı salla kazan hediyesi olarak almışsanız ve paycell ile Turkcell Hesabım uygulamasında kullandığınız telefon numaraları ortak ise dijital para direkt olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Paycell uygulamasına girerek profil simgesine dokunun en üst köşede yer alan kartlarım bölümünden hediyenizi aktif edebilirsiniz.

Eğer iki uygulamadaki numaralar uyuşmuyorsa veya dijital parayı Turkcell Mağazalarından almışsanız:

Paycell uygulamasına girin ve sol üst köşedeki profil simgesine dokunun

Profil simgesine dokunduktan sonra üstte yer alan kart ekle bölümüne dokunun

açılan pencereden dijital para butonuna dokunun

Turkcell mağazalarından veya Turkcell Hesabım uygulamasından aldığınız aktivasyon şifrenizi kimlik numaranızla birlikte girip kaydet butonuna dokunun bu işlemler sonucunda satın aldığınız miktar Paycell hesabınıza eklenecektir.

 

Paycell Dijital Para Aracılığıyla Uygulama Satın Alma

 

Google Play’den Uygulama Alma

Android telefonunuza Paycell uygulamasını indirip, giriş yapın yukarıda anlattığımız şekilde kodunuzu aktif edin daha sonra Google Play’i açın ve sol üst köşedeki menü simgesine dokunun

Açılan menü ekranından Hesap yazılı kısma dokunun

Açılan yeni pencereden Ödeme Yöntemleri kısmına dokunun

Ödeme Yöntemleri penceresinde en üst kısımda Paycell halihazırda aktif olmuş şekilde duracaktır eğer o listede değilse alttan elle seçmelisiniz. Ödeme Yönteminizi de seçtikten sonra artık Google Play’deki ücretli uygulamaları satın alabilirsiniz.

App Store ve Apple Music’ten Uygulama/Şarkı Alma

IOS cihazınıza Paycell uygulamasını indirip, giriş yapın yukarıda anlattığımız şekilde kodunuzu aktif edin daha sonra Ayarları açıp listeden iTunes ve App Store butonuna dokunun

iTunes ve App Store butonuna dokunduktan sonra en üstte yer alan ” Apple Kimliği: e-posta adresiniz ” yazılı kısıma dokunun

Açılan pencereden en üstte yer alan Apple Kimliğini Göster butonuna dokunun

Eğer isterse şifrenizi girerek giriş yapın ve açılan kısımdan Ödeme Bilgileri menüsüne dokunun

Ödeme Bilgilerine dokunduktan sonra Mobil Ödemeyi seçin ve alttaki alana Paycell’e kayıt olduğunuz telefon numarasını girerek hesabınızı doğrulayın. Bu işlemlerin ardından Apple Store ve Apple Music’te uygulama/müzik satın alabilirsiniz.

 

2 Yorum
 1. EREN 1 sene önce

  aktivasyon şifremi turkcel hesabım uygulamsında n nasıl öğrenirim

  • Yazar
   İsmet KONUÇ 1 sene önce

   aktivasyon şifrenizi turkcell mağazalarından almışsanız şifreniz mağazada verilir veya size mesaj olarak iletilir. Turkcell hesabım uygulamasından salla kazan hediyesi olarak aldıysanız paycell uygulamasının kartlar bölümünde aktivasyon şifrenizi direkt aktif edebilirsiniz, görüntüleyemezsiniz. Aynı zamanda Turkcell Hesabım uygulamasında paycell aktivasyon şifresi gösterilmez.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tüm Hakkı Saklıdır.

mobiltopluluk.comendetay.com 

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?