Huawei Karanlık Tema Yükleme İşlemi

Bu makalemizde, Huawei cihazları için Android Pie Dark temasını nasıl yükleyebileceğinizi anlatacağız. Android Pie Dark Theme’ı elde etmek için tek gereksinim, cihazınızın EMUI 5+ işletim sisteminde çalışıyor olması gerektiğidir. Android Pie, Android dünyasına özellikler ve güvenlik açısından birçok geliştirme getirdi. Bununla birlikte, aynı zamanda, parlak renkleri ve beyaz arayüz öğelerinin hakimiyeti nedeniyle  ağır eleştiriler aldı. Bazı kullanıcılar açık renkli arayüz öğelerini tercih etse de, daha koyu temaları tercih eden birçok farklı kullanıcı mevcut, özellikle AMOLED ekranlı cihaza sahip kullanıcıların bu konuda daha hevesli olduklarını söyleyebiliriz.

Fazla uzatmadan, Huawei cihazınız için Android Pie Dark Theme (Karanlık Tema) edinmek istiyorsanız, makalemizin devamını okumanızda fayda var. Makalemizde anlatacağımız karanlık temayı indirebilir ve EMUI 5+ çalıştıran Huawei cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu Karanlık Tema, EMUI 5.0’ın altındaki herhangi bir işletim sistemi üzerinde maalesef çalışmaz. Bu tema, cihaz arayüzünüzün çoğunu Android Pie stilinde ancak siyah renkle düzenler. Bu tema aktif olarak EMUI 5+ işletim sistemine sahip olan her Huawei cihazda çalışır.

 

Huawei Cihazlara Karanlık Tema Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Aşağıda yer alan linkteki uygulamayı indirerek Huawei cihazınız için karanlık temayı aktif edebilirsiniz.

 

G-Pix [Android Q] Dark EMUI 8/5/9 THEME
G-Pix [Android Q] Dark EMUI 8/5/9 THEME
Geliştirici: EMUI THEME
Ücret: Ücretsiz

  huawei karanlık tema

 

Huawei cihazınız için bu karanlık tema hakkındaki görüşlerinizi ve varsa sorunlarınızı yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir -> Rootsuz Çentik Kaldırma

1 Yorum
  1. Alper 2 ay önce

    Çok şükür huawainin soluk temaları yüzünden hueaiden soğudum yıllarca samsung kullandım pırıl pırıl parlıyodu bu tema sayesinde kırtuldukduk sevimsiz huaeai temalarından herşey bembeyaz dyolda belde bişey okunmuyodu bu süper oldu status barda siyah süper valla yapanın eline sağlık

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tüm Hakkı Saklıdır.

mobiltopluluk.comendetay.com 

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?